Kartoniarka FPK-400H30
- Produkt dostępny na zamówienie
| Cechy | |
|---|---|
| Specyfikacja FPK-400H30 | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FPK-400H30 | klap dolnych | 80 sztuk – 800 mm | ręczna | 5 minut | do 30 sztuk/min | 48/60/75 mm | 300 NL/min |
| Wymiary wewnętrzne kartonu | ||
|---|---|---|
| Długość | Szerokość | Wysokość |
| od 240 do 510 mm | od 190 do 400 mm | od 200 do 400 mm |
Uwaga warunek: 220≤W/2+H≤570, L+W≤870
| Waga | 1000 kg |
|---|---|
| Model | FPK-400H30 |
| Długość | 2120 mm |
| Szerokość | 1410 mm |
| Wysokość | 1900 mm |
| Zasilanie | 230 V |
| Moc | 1000 W |