Kontakt

+48 533 322 252

office@tarpak.pl

Wieruszowska 10 / Poznań

Znajdziesz nas na:


© 2019 Tarpak / Wykonanie: Be Perfect

 

O firmie

Nasza firma powstała w 2005 roku jako firma rodzinna

Jej dynamiczny rozwój sprawił, że w sierpniu 2019 została przekształcona w spółkę. Jesteśmy wyróżniającym się na rynku producentem maszyn pakujących. Wieloletnie doświadczenie, konkurencyjne ceny, jakość i innowacyjność – wszystko to razem pozwala na przygotowanie oferty, która jest doskonale dopasowana do naszych Klientów i ich potrzeb.

 

Nasze maszyny cechuje niezawodność i precyzja, a przy tym bardzo duża wydajność. Są oszczędne w eksploatacji, dzięki czemu same zarabiają na kolejne projekty inwestycyjne.

 

Gwarantujemy kompleksową usługę – począwszy od dostarczenia urządzeń, poprzez instalację i szkolenie, skończywszy na zapewnianiu sprawnego serwisu maszyn pakujących. Posiadamy wykwalifikowany i doświadczony zespół, który z przyjemnością dostosuje konfiguracje maszyn do indywidualnych oczekiwań każdego klienta.

 

Zapewniamy stałe wsparcie i serwis w trakcie użytkowania urządzeń. Mogą Państwo liczyć na nas także w przypadku remontów i modernizacji maszyn oraz linii pakujących. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

 

Ponadto, oferujemy rozwiązania i projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb. Nie obawiamy się wyzwań. Z chęcią zapoznamy się z Państwa wizją.

 

Zapraszamy do kontaktu.