Kontakt

+48 533 322 252

office@tarpak.pl

Wieruszowska 10 / Poznań

Znajdziesz nas na:


© 2019 Tarpak / Wykonanie: Be Perfect

 

O firmie

maszyna do pakowania cena

Nasza firma powstała w 2005 roku jako firma rodzinna

Jej dynamiczny rozwój sprawił, że w sierpniu 2019 została przekształcona w spółkę. Jesteśmy wyróżniającym się na rynku producentem maszyn pakujących. Wieloletnie doświadczenie, konkurencyjne ceny, jakość i innowacyjność – wszystko to razem pozwala na przygotowanie oferty, która jest doskonale dopasowana do naszych Klientów i ich potrzeb.

Innowacyjne i niezawodne rozwiązania do pakowania

Nasze maszyny cechuje niezawodność i precyzja, a przy tym bardzo duża wydajność. Są oszczędne w eksploatacji, dzięki czemu same zarabiają na kolejne projekty inwestycyjne. Niezawodność, automatyzacja, ekonomiczność oraz jakość są głównymi korzyściami jakie zapewnia każda nasza maszyna do pakowania. Cena poszczególnych urządzeń zależy od typu maszyny oraz jej konfiguracji sprzętowej do określonych wymagań.

 

Gwarantujemy kompleksową usługę – począwszy od dostarczenia urządzeń, poprzez instalację i szkolenie, skończywszy na zapewnianiu sprawnego serwisu maszyn pakujących. Posiadamy wykwalifikowany i doświadczony zespół, który z przyjemnością dostosuje konfiguracje maszyn do indywidualnych oczekiwań każdego klienta.

 

Zapewniamy stałe wsparcie i serwis w trakcie użytkowania urządzeń. Mogą Państwo liczyć na nas także w przypadku remontów i modernizacji maszyn oraz linii pakujących. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

 

Ponadto, oferujemy rozwiązania i projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb. Nie obawiamy się wyzwań. Z chęcią zapoznamy się z Państwa wizją.

 

Zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami

Tel.: + 48 533 322 252 / @: office@tarpak.pl