Kontakt

+48 600 058 259
office@tarpak.pl

Dworcowa 28 / 62-051 Łęczyca

Znajdziesz nas na:© 2019 Tarpak / Wykonanie: Be Perfect

 

Linia do pakowania okuć meblowych

linia do pakowania okuć meblowych

Linia do pakowania okuć meblowych

 

Zaawansowana linia do pakowania okuć meblowych z wagą kontrolną i workownicą

Z dumą przedstawiamy film obrazujący nasz ostatnio zakończony projekt. Jest to linia do pakowania okuć meblowych w której skład wchodzą: cztery systemy podajników wibracyjnych kołowych, drukarka termotransferowa oraz waga kontrolna.

Workownica i waga kontrolna w jednym systemie

 

Linia z pakująca z czterema systemami podajników pozwala on na samodzielne pakowanie drobnych elementów w woreczki, które zgrzewa workownica. Szczególną rolę w systemie odgrywają podajniki wibracyjne, które odliczają zadaną ilość elementów pozwalając na komplementację odpowiednich setów. Proces ten jest wykonywany zgodnie z wcześniejszymi ustawieniami urządzenia.

Następnie odliczone elementy są transportowane do kompletacji zestawów. Tutaj jest wprowadzone dodatkowe ustawienie stołu konfekcyjnego pozwalające operatorowi dorzucanie do zestawów dodatkowych produktów. Na końcu taśmociągu znajduje się mini maszyna pionowa LV300 wraz z drukarką termotransferową. Workownica skompletowane produkty pakuje w folię, która następnie jest zgrzewana.

Nad poprawnym kompletowaniem zestawów czuwa waga kontrolna ustawiona na końcu linii, która odrzuca nieprawidłowe woreczki.

System jest wygodny w obsłudze dzięki możliwości ustawienia poszczególnych zadań podczas których mamy możliwość monitorowania wydajności w tym przerobu i numeru partii.pl_PLPolski