Kontakt

+48 600 058 259
office@tarpak.pl

Dworcowa 28 / 62-051 Łęczyca

Znajdziesz nas na:© 2019 Tarpak / Wykonanie: Be Perfect

 

Realizacje

PAKUJEMY DLA FIRMY ELTA!

Czy wiesz że NASZ KLIENT ELTA POLSKA wypieka ponad 200 000 produktów dziennie?

Życzymy smacznego wszystkim będącym zarówno w podróży jak i w pracy. Jesteśmy dumni, że nasz flow-pack FUTURA pomaga firmie ELTA w pakowaniu produktów dla sieci sklepów ŻABKA, ORLEN itd.

Nasze linie pakujące typu flowpack model FUTURA są bardzo często stosowane w przemyśle spożywczym. Flowpack to maszyna do workowania przekąsek, kanapek, grzanek i panini. Często też nasi klienci stosują dodatkowe tacki realizując pakowanie warzyw i owoców.

Jako producent maszyn pakujących zapewniamy serwis maszyn pakujących w czasie gwarancji i po gwarancji. Pakowanie produktów z użyciem maszyny pakującej w folię nadal jest niezastąpioną metodą ochrony produktów przed czynnikami zewnętrznymi. Zapewniamy certyfikaty na wszystkie maszyny do pakowania żywności. Dotyczy to odpowiedniej stali i elementów z tworzyw sztucznych. Pakowanie w folię w chwili obecnej z uwagi na ochronę środowiska wykorzystuje coraz częściej folię biodegradowalną. Trwa w tym zakresie rywalizacja by maszyny pakujące nie generowały zanieczyszczenia środowiska.

 

Urządzenie do foliowania budowane jest tak by użyte części składowe można było poddać recyklingowi. Staramy się, aby każda maszyna do pakowania i jej cena była atrakcyjna dla klienta. Jako producent maszyn do pakowania dążymy do minimalizacji czasu przezbrojenia na inny format opakowania. Dlatego maszyna flowpack jest wyposażona w dynamiczne pudełko do formowania folii.

 

Dodatkowo montujemy w ekran dotykowy dla operatora i pneumatyczny mechanizm ze skalą do blokowania rolki z folią, który ułatwia i przyspiesza wyminę rolki z folią:

Dla uproszczenia obsługi maszyna flow pack jest zarządzana intuicyjnie za pomocą prostych ikonek na ekranie dotykowym. W pamięci maszyny można zapisać receptury ustawień dla kilkudziesięciu produktów.

Maszyna ma licznik produktów i system brak produktu brak torebki, ponieważ budowa opiera się na trzech serwomotorach. Jest to ważne w procesie pakowania z nakładaniem ręcznym produktu. Gdy operator nie nałoży produktu na transporter wejściowy flow packa, to fotokomórka wykryje lukę i transporter zaczeka aż pojawią się kolejne produkty do pakowania.

pl_PLPolski