< Tubiarki | Producent tubiarek | TARPAK
Tubiarki | Producent tubiarek | TARPAK
48
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-48,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.5,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Tubiarka to maszyna mająca zastosowanie w przemyśle farmaceutycznym, kosmetycznym i spożywczym. Jest to nowoczesne urządzenie przeznaczone do w pełni zautomatyzowanego dozowania produktu w tuby. Najczęściej stosowana do dozowania kremów, maści, emulsji, żeli i innych płynów. W innych gałęziach gospodarki wykorzystuje się ją do dozowania smarów, klejów lub farb i wielu innych substancji.

Urządzenia budujemy specjalnie pod potrzeby klienta.

Tubiarka z naszej oferty pozwoli Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze.

Zapraszamy do wyboru interesującej Państwa maszyny.

Parametr       Tubiarka PETubiarka AL
Zdjecie
Materiał tubyPlastikAluminium
Wydajność80 tub/min.80 tub/min.
Średnica tub13-40 mm10-50 mm
Długość tub75-210 mmDo 210 mm
Dozowana objętość5-200 ml5-250 ml
Dokładność dozowania≤±1%≤±1%

Istnieje możliwość połączenia dwóch tubiarek PE oraz AL w jedną tak, aby wykorzystywać ją do dwóch rodzajów tub.

 

Części tubiarki mające kontakt z produktem wykonane są ze stali nierdzewnej 316L, spełniają wymagania GMP dla fabryk farmaceutycznych.

Jeżeli ta oferta Państwa zainteresowała, bądź mają Państwo pytania, to zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem tel. +48533 322 252, bądź poprzez formularz kontaktowy:

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę. Szczegóły na stronie https://tarpak.pl/polityka-prywatnosci/