Contact

+48 533 322 252

office@tarpak.pl

Dworcowa 28 / 62-051 Łęczyca

You find us on:© 2019 Tarpak / Site by: Be Perfect

 

Depaletyzator

KOMPAKTOWY ROBOT DEPALETYZATOR

Przedstawiamy Państwu maszynę, która jest w pełni zautomatyzowanym i ekonomicznym rozwiązaniem umożliwiającym obniżenie kosztów rozpakowywania produktów prosto z palety.
Maszyna Kompaktowy Robot Depaletyzator oparta jest na wytrzymałej ramie wykonanej ze stali nierdzewnej AISI304, oraz posiada 5 serwonapędów wysokiej klasy pozwalających na wykonanie w pełni automatycznego cyklu rozładowania palety z produktów.

 

Sprawna depaletyzacja

 

Rozpakowywanie palet jest procesem, który można znacząco zoptymalizować. Depaletyzacja przeprowadzana przez kompaktowego robota pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, jakie normalnie pochłonąłby ten proces. Tego typu depaletyzatory charakteryzują się pełną automatyzacją, co znacząco obniża koszty ich eksploatacji. Dlatego coraz więcej zakładów produkcyjnych decyduje się wykorzystywać nowoczesne rozwiązanie, jakim jest depaletyzator. Rodzaje obsługiwanych opakowań obejmują butelki i puszki.

Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją depaletyzatora.

 

Basic information

Prezentowany Depaletyzator przeznaczony jest do obsługi butelek szklanych oraz opcjonalnie do szklanych słoików lub puszek.
Obsługa jest banalnie prosta, wystarczy umieścić paletę w wyznaczonym obszarze, a następnie usunąć folię. Depaletyzacja przebiega w sposób automatyczny, przez co nie jest potrzebna obsługa przez pracowników danego zakładu produkcyjnego.
Konstrukcja depaletyzatora wykonana jest ze stali nierdzewnej
AISI304

Parameters

Parameters
Max length (mm)4000
Max width (mm)3900
Max height (mm)3800
Wydajnośc6000 butelek/h (zależnie od produktu)
Max wysokość palety (mm)2100
depaletyzator
depaletyzator-przekroj

Depaletyzator – rodzaje obsługiwanych opakowań

Przedstawiamy jak depaletyzator działa w praktyce:

en_GBEnglish (UK)