Contact

+48 533 322 252

office@tarpak.pl

Dworcowa 28 / 62-051 Łęczyca

You find us on:© 2019 Tarpak / Site by: Be Perfect

 

Line for packaging furniture's hardware

linia do pakowania okuć meblowych

Line for packaging furniture's hardware

 

Advanced line for furniture's hardware packing with control scales and pouch machine

We present with pride our movie which presents our recently finished project. This line was designed for furniture's hardware packing, it consists of: four vibrating circular vibrating feeders, thermal transfer printer and control scales.

Workownica i waga kontrolna w jednym systemie

 

Linia z pakująca z czterema systemami podajników pozwala on na samodzielne pakowanie drobnych elementów w woreczki, które zgrzewa pouching machine. Szczególną rolę w systemie odgrywają podajniki wibracyjne, które odliczają zadaną ilość elementów pozwalając na komplementację odpowiednich setów. Proces ten jest wykonywany zgodnie z wcześniejszymi ustawieniami urządzenia.

Następnie odliczone elementy są transportowane do kompletacji zestawów. Tutaj jest wprowadzone dodatkowe ustawienie stołu konfekcyjnego pozwalające operatorowi dorzucanie do zestawów dodatkowych produktów. Na końcu taśmociągu znajduje się mini maszyna pionowa LV300 wraz z drukarką termotransferową. Workownica skompletowane produkty pakuje w folię, która następnie jest zgrzewana.

Nad poprawnym kompletowaniem zestawów czuwa waga kontrolna ustawiona na końcu linii, która odrzuca nieprawidłowe woreczki.

System jest wygodny w obsłudze dzięki możliwości ustawienia poszczególnych zadań podczas których mamy możliwość monitorowania wydajności w tym przerobu i numeru partii.en_GBEnglish (UK)